Vyks renginys „Marie Skłodowska-Curie RISE veiklos „Horizonte 2020“

2015-03-03

Marie Skłodowska-Curie veiklomis (MSCA), joms tapus naujosios programos „Horizontas 2020“ dalimi, Europos Komisija toliau skatina mokslininkus siekti karjeros bei stiprinti verslo ir mokslo ryšius. Į Vilnių atvykstantys Europos Komisijos Mokslinių tyrimų agentūros atstovai pristatys naujausias galimybes Lietuvos mokslinių tyrimų institucijų ir neakademinio sektoriaus atstovams dalyvauti MSCA mokslinių tyrimų ir inovacijų srities personalo mainų (Reserach and Innovation Staff Exchange, RISE) veiklose, taip pat šiuo metu vykstantį kvietimą teikti paraiškas.

MSCA RISE veiklos yra skirtos universitetams, mokslo centrams ir įmonėms, norintiems dalyvauti mokslinių tyrimų ir inovacijų srities personalo trumpalaikiuose mainuose ir taip apsikeisti žiniomis bei įgyti naujos patirties. MSCA RISE projektuose gali dalyvauti Europos Sąjungos ir kitų šalių institucijos. Ypač skatinamas mažų ir vidutinių įmonių dalyvavimas.

Registruotis į renginį prašome elektroniniu būdu iki kovo 20 d. Renginio programa (anglų kalba).

Daugiau informacijos apie MSCA, taip pat MSCA paskelbtus kvietimus.                                                                 Šaltinis http://www.lmt.lt/lt/naujienos/vyks-renginys-marie-ambp.html