Startuoja lietuviškų inovacijų ir išradimų laida “Nepaprasti daiktai”

2015-03-03

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra pristato naują laidų ciklą “Nepaprasti daiktai”, kuris skirtas smalsiam žiūrovui. Lietuviškų išradimų ir inovacijų laida supažindins visuomenę su inovacijas kuriančių Lietuvos įmonių veikla.

Žiūrovams bus pristatomi įmonių kuriami produktai, paremti naujausiomis technologijos, žiniomis ir aktyviu bendradarbiavimu su šalies mokslininkais. Laidoje bus atskleista, kokią naudą ir pridėtinę vertę inovacijos atneša kiekvienam iš mūsų, kaip jos taikomos mūsų kasdieniniame gyvenime ir buityje, o tuo pačiu, kaip prisideda prie ekonomikos augimo ir visuomenės gerovės.

TV laidų cikle atsispindės strateginiai, ekonominiai sprendimai ir pokyčiai, kurių dėka įdiegtos modernios technologijos, sėkmingai vystoma tolimesnė verslo plėtra.

Laidų ciklas parengtas pagal atskiras temas: „Kosmosas“, „Medicina“, „Robotai“, „Aviacija“, „Naudinga kasdien“, „Automobiliai“, „Modernūs namai“, „Maistas“, „Sveikata“ ir kt. Laidos vedėjas lankysis įvairiose įmonėse, slėniuose, tyrimų centruose ir laboratorijose bei kalbins ekspertus, verslininkus, naujųjų technologijų kūrėjus ir jų taikytojus.

Laidų ciklas bus transliuojamas sekmadieniais, 09.30 val., per TV3 televiziją.